KREDYTY I POŻYCZKI

icon
Obecnie rynek jest zawalony różnego typu firmami oferujących usługi finansowe, dzięki którym można otrzymać kredyt czy pożyczkę.
Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że bardzo często profesjonalizm takich firm, mija się z kręgosłupem moralnym przez co umowy podpisywane przez klientów są na niekorzystnych warunkach, z bardzo wysokimi prowizjami dla pośrednika, często w wysokości udzielanej kwoty kredytu, co dodatkowo powiększa wartość zobowiązania do spłaty ponieważ jest ono wliczane w koszt udzielenia kredytu, a co za tym idzie również oprocentowany.


Biorąc pod uwagę, że jesteśmy przeciwni tego rodzaju zachowaniom postanowiliśmy wdrożyć swoje usługi pośrednictwa w których jasno, rzetelnie i przede wszystkim uczciwie będziemy podchodzić do klientów.
Zależy nam, aby jak najmniej, a najlepiej żadna z osób korzystających z tego typu usług musiała w przyszłości mierzyć się z niemożliwymi do spłaty zobowiązaniami.
Stąd też oprócz jasnego i rzeczowego wyjaśnienia warunków umowy dokonujemy pełnej analizy finansowej klienta, aby zaciągane zobowiązanie nie było dla niego nadmiernym obciążeniem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI